13. 1. – 18. 1. 2019 První výměnný pobyt našich studentů na Slovinsku v rámci projektu Open It! v rámci Erasmus+

[30. 11. 2018] | Uveřejnil: administrator

Ve třetím lednovém týdnu 2019 se uskuteční první výměnný pobyt šesti studentů naší školy ve Slovenských Konjicích ve Slovinsku. Výměna proběhne v rámci projektu „Open it!“ z programu Erasmus+, kterého se účastní 3 partnerské školy: Šolski Center Slovenské Konjice-Zreče jako hlavní koordinátor projektu a další dvě partnerské školy Gymnazija Eugena Kumičića z chorvatské Opatije a naše škola. Studenti se budou učit pracovat s moderními technologiemi v Ulab. V rámci pobytu také navštíví únikovou hru, v níž rozvinou jak jazykové dovednosti v anglickém jazyce, tak i své logické schopnosti. Jejich úkolem je v průběhu dvou let trvání projektu vytvořit únikovou hru pro své spolužáky a další zájemce. Projekt je financován z prostředků Evropské unie.

Vydání vysvědčení

[28.06.2019]

Turnaj o „Zlaté trenky“, tělocvična GH

[27.06.2019]