Exkurze Český rozhlas Olomouc, seminář JVS 4.r.

[24. 04. 2018] | Uveřejnil: administrator

Exkurze do Českého rozhlasu Olomouc

Žáci tříd V6. A a 4. A, kteří navštěvují jazykovědný seminář, se zúčastnili dne 24.4.2018 exkurze do Českého rozhlasu v Olomouci.
Před samotnou prohlídkou prostor, kde se vyrábí regionální vysílání Českého rozhlasu, slyšeli studenti výklad o hanácké metropoli a mohli tak obdivovat místní pamětihodnosti.
Samotná prohlídka rozhlasu trvala téměř dvě hodiny, jež studentům utekly jak voda. Třídy provázel pan Šváb, velmi zkušený marketér, který dokázal mistrným vypravováním o každodenní rutině udržet pozornost maturantů. Během exkurze se třídy dozvěděly spoustu nových informací, které se jim jistě budou hodit například u maturitní zkoušky. Studenti například zjistili, že obsah vysílání se sice vyrábí v Olomouci, ale je vysílán z Pradědu. Na závěr pan Šváb sklidil bouřlivý potlesk, jedna z maturantek osobně našemu průvodci jménem celého semináře poděkovala, což zkušeného obchodníka bezesporu příjemně překvapilo.

Vojtěch Vávra

Pololetní prázdniny

[1.02.2019]

Vydání výpisů z vysvědčení