Posezení u samovaru

[12. 01. 2016] | Uveřejnil: administrator

I letos začátkem ledna oslavili studenti ruské Vánoce u samovaru. Nejprve se sešla skupina rusistů ze tříd V6.A/V6.B, následně k prostřenému stolu zasedli jejich o rok mladší kolegové z V5.A třídy. Nechyběl pravý ruský čaj a pirožky s nejrůznějšími náplněmi. K tradici rovněž patří účast absolventa Gymnázia Hranice Jakuba Ptáčka, jenž studuje na univerzitě v Moskvě. Všichni stolující měli možnost ptát se Jakuba na nejrůznější témata, jež je zajímala.Každé takové setkání je přínosem pro obě strany. Snad si letošní maturanti někdy v budoucnu vzpomenou na hezké chvíle, které prožili v přátelské atmosféře.

Autor: Marie Vávrová

Pozvánka na třídní schůzky – 1. ročník šestiletého studia

[14.08.2019]

Pozvánka na třídní schůzky pro 1. ročník šestiletého studia