Seznamovací pobyt třídy 1.A v Rožnově pod Radhoštěm

[6. 09. 2014] | Uveřejnil: gym-admin

V sobotu 6. září jsme jako třída 1. A odcestovali do krásného podhorského městečka Rožnova p. Radhoštěm. Cílem tohoto prvního zářijového víkendu bylo vzájemně se poznat s novými spolužáky a paní profesorkou třídní, Zdenou Lajdovou. Ubytovali jsme se v hotelu Stadion. Za teplého a slunečného dne jsme navštívili zábavné centrum Gibon, kde si kluci i naše děvčata vyzkoušeli atrakci Bumper ball. Dále jsme navštívili centrum Rožnova p. Radhoštěm a Jurkovičovu rozhlednu, ze které jsme sledovali nádherné panorama města a okolí.

Večer byl věnován seznamovacím hrám, abychom se lépe poznali a zapamatovali si nové tváře, se kterými se budeme potkávat minimálně po další čtyři roky na gymnáziu. Během tohoto víkendu jsme si užili mnoho legrace, zábavy, či překvapení. Krásně strávený společný víkend byl našim prvním, ale zdaleka ne posledním.

Martin Šanda, 1.A

Nový projekt Erasmus+

[14.07.2018]

Gymnázium Hranice je zapojeno do mezinárodního projektu ERASMUS+ s názvem „Odemkni své technologické dovednosti“, do kterého jsou zapojeny kromě naší školy také Gymnázium Slovenske Konjice (Šolski center Slovenske Konjice-Zreče) ze Slovinska a dále Gymnázium Eugena Kumičica … pokračovat »