Soutěž ve zpěvu frankofonní písně

[12. 04. 2016] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Jako tradičně se v Ostravském klubu Parník konala soutěž s názvem „Concours de la chanson française“. Francouzštináři z našeho gymnázia reprezentovali školu hned ve třech kategoriích.

„Skupinu do patnácti let“ s písničkou od Kids United – On écrit sur les murs, reprezentovaly žákyně z V1.A a z 10 účastníků vybojovaly krásné 4. místo.

„Sólista před maturitou“ je kategorie, která je každoročně nejvíce obsazena. Celkem bylo 18 účinkujících a naši školu zastupovala Simona Hrbáčková z 1.A, která svou písničkou od TAL – Le sens de la vie vyhrála krásné 5. místo.

9. místo získala naše skupina z 1. A v „kategorii před maturitou“, která zazpívala písničku od Louane -Jour 1.

Všem účinkujícím bych tímto chtěla velmi poděkovat za reprezentaci školy a především pogratulovat za jejich velké úspěchy v tak těžké soutěži.

Mgr. Nikola Stodůlková

Poslední zvonění tříd 4.A a V6. A, od 10.00 hod

[30.04.2018]

Beseda AVČR – Nanočástice (SCh 3. r)

[25.04.2018]

Exkurze Český rozhlas Olomouc, seminář JVS 4.r.

[24.04.2018]