Studenti se vrátili z výměnného pobytu v chorvatské Opatiji

[28. 10. 2019] | Uveřejnil: administrator

Od 21. 10. do 25. 10. se šest  studentek z Gymnázia Hranice ze třídy V5.A  zúčastnilo výměnného pobytu v chorvatské Opatiji. Studenti a učitelé z Gymnázia Eugena Kumičića z Opatije si připravili pro žáky z Gymnázia Hranice a z Gymnázia Slovenské Konjice-Zreče velmi hezké uvítání s pěveckým a tanečním vystoupením.  Dále naplánovali zajímavý program včetně jedinečné únikové hry, která je situována do fascinujícího prostředí středomořského parku. Hlavním tématem pobytu v Opatiji byla reklama a propagace projektu Open it! a také programu Erasmus+, z jehož prostředků je celý projekt financován. V průběhu pobytu se studenti také zúčastnili výletu do historického centra Puly, navštívili hrad v Rijece a starobylou usedlost Svetvinčenat.  Průvodkyně v dobovém kostýmu seznámila účastníky výměnného pobytu s historií Opatije. Celý program doprovázelo příjemné a slunečné počasí. Studentům se v Opatiji velmi líbilo a celý pobyt si užili.

REZERVACE VSTUPENEK na „To nejlepší z gympla“

[12.02.2020]

Představení „To nejlepší z Gympla“ se uskuteční 12. 2. 2020 v Divadle Stará Střelnice. v 11.00 představení pro žáky základních škol v 17.30 představení pro rodiče a veřejnost Všichni jsou srdečně zváni. Odkaz na rezervaci

Vydání výpisů z vysvědčení