Studentská Thálie 2017

[31. 03. 2017] | Autor: Dagmar Kolářová

Vážení kreativní studenti,

srdečně Vás zveme, prostřednictvím našich partnerů – společnosti Dallmayr, do pátého ročníku celorepublikové soutěže studentské autorské tvorby. Jubilejní Studentská Thálie 2017 nese klíčové slovo REPREZENTACE, a to pro obě své sekce, Autorský tvar (mini hry) i Autorský počin (texty).

Přihlašujte se do 1. května 2017. Nominace Autorských tvarů proběhnou v malostranském Divadle Na Prádle 21. května. Setkání s tvůrci Autorského počinu a s literáty hostí Divadlo Na Prádle 21. května večer. Finále se uskuteční v Divadle Na Prádle 1. června. Slavnostní Repre Gala na Nové scéně Národního divadla s předáním Cen Studentské Thálie realizujeme, spolu s řadou známých osobností z kultury, 4. června.

Prosíme ředitele a jejich zástupce, aby aktuální informaci poslali příslušným pedagogům českého jazyka a uměleckých předmětů, děkujeme!
Budeme si moc vážit, když výzvu umístíte i na školní FB či web.

Těšíme se na Vaše studenty a jejich tvorbu.

Mgr. Dana Benešová-Trčková
ředitelka Studentské Thálie