To nejlepší z gymplu, divadlo Stará Střelnice

[5. 02. 2016] | Uveřejnil: administrator

Dne 5.2. 2016 proběhlo v divadle Stará střelnice dech beroucí představení „To nejlepší z gympla“ s názvem Časová osa. Divadlo bylo naplněno tak, že pomalejší návštěvníci museli stát, bez nároku na židli. Představení bylo plné vtipných scének, chirurgicky přesných tanečních kompozic a talentovaných muzikantů a pěvců, kteří předvedli vybrané kusy. Diváci byli povětšinou nadšeni a domů si odnesli četné mozoly způsobené tleskáním. Studenti do projektu vložili tak říkajíc srdíčko. Všichni účastníci sklidili velký úspěch a zároveň potlesk, jelikož  diváci byli velice spokojeni.

1. 4. – 5. 4. 2019 Výměnný pobyt studentů ze Slovinska a Chorvatska

[1.04.2019]

V době od 1.4. do 5. 4. 2019 se uskuteční plánovaný výměnný pobyt studentů ze Slovinska a Chorvatska na naší škole. Tato výměna proběhne v rámci projektu „Open it!“, který je financován z prostředků Evropské … pokračovat »

Zkoušky DELF, úroveň B1, Ostrava