V3.A a 2.A v České televizi na Kavčích horách

[21. 12. 2017] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

V pondělí  18.prosince 2017 se třídy V3.A a 2.A vypravily na „den plný dobrodružství“ do Prahy.

Po ranním šoku z téměř hodinového zpoždění vlaku jsme vyrazili na Kavčí hory, kde jsme navštívili Českou televizi. Během prohlídky jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o chodu této veřejnoprávní televize. Dokonce jsme měli možnost zhlédnout proces tvorby pořadu pro děti „Planety YO“ a stát se na chvíli kameramany, moderátory a kostyméry. Třešničkou na dortu pro nás bylo setkání a společné fotografování s hercem Zdenkem Piškulou.

Poté následoval tříhodinový rozchod po zalidněné Praze, kde jsme si prošli trhy a načerpali vánoční atmosféru. S naplněnými žaludky a prázdnými peněženkami jsme odjeli vlakem zpět domů. Celý den jsme trávili s paní učitelkou Stodůlkovou a Křenkovou. Exkurzi si obě třídy užily, nikdo se neztratil, a proto se těšíme na další společné akce.

Kolektiv studentů z V3.A

;