Výměnný pobyt studentů ve Slovinsku

[9. 04. 2018] | Uveřejnil: administrator

Výměnný pobyt ve Slovinsku
Když mám zhodnotit průběh našeho výměnného pobytu ve Slovinsku, najdu na něm mnohem méně záporů než pozitivních vzpomínek. Mezi zápory bych zařadila snad jen malinko horší organizaci ze strany Slovinců a možná i brzké vstávání. Vyzdvihla bych nádhernou přírodu Slovinska, kterou jsem si zamilovala a určitě se sem jednou vrátím, ať už se svou rodinou nebo sama Zamilovala jsem si rovněž pohled na zelené kopce se spoustou domečků rozmístěných v různých výškách.
Byla jsem neskutečně vděčná za rodinu, u které jsem bydlela. Byla to ta nejlepší rodina, kterou jsem si mohla přát. Byli ochotní, přátelští, hodní, pohostinní, milí a ve všech ohledech by obstáli na jedničku s hvězdičkou.
Díky tomuto pobytu jsem zhodnotila svou úroveň angličtiny a musím říct, že je co zlepšovat, ale byla jsem schopná se domluvit a vést celkem smysluplnou konverzaci.
Líbily se mi průvodkyně na našich výletech, které byly neskutečně vtipné a měly srozumitelnou angličtinu, které jsem rozuměla dokonce i já!
Nejlepší výlety byly podle mého názoru Predjamski grad, Žička Kartuzija a sobotní volno s výšlapem na hrad nad Slovenskými Konjicemi.
Jsem vděčná, že jsem se mohla zúčastnit tohoto pobytu a určitě bych byla ráda, kdyby spolupráce mezi Hranicemi a Slovenskými Konjicemi pokračovala a aby i ostatní studenti dostali možnost prožít tak nádherný týden jako my.
Studentka 2. ročníku, účastnice výměnného pobytu

Sdílet článek na facebooku

Aktuality

Pololetní prázdniny

[1.02.2019]

Vydání výpisů z vysvědčení

[31.01.2019]

Ústřední kolo Bobříka informatiky

[30.01.2019]

Ples školy

[26.01.2019]

Sdružení rodičů a přátel gymnázia Hranice Vás srdečně zve na tradiční studentský PLES GYMNÁZIA HRANICE, který se uskuteční v sobotu 26.1.2019 19 00 hodin v Sokolovně. Vstupné 250 Kč s místenkou 200 Kč bez místenky Program plesu 19 00 hodin  Slavnostní stužkování maturitních … pokračovat »