Comenius conference 2011

[26. 05. 2011] | Uveřejnil: gym-admin

Dne 26. 5. 2011 hostila naše škola účastníky mezinárodní Comenius Conference „YES WE CARE!“. Konference proběhla v Zámeckém klubu a zúčastnili se jí učitelé a studenti z5 zemí Evropské Unie. Konferenci zahájili starostka města Hranic Radka Ondriášová a ředitel naší školy Radovan Langer. Všichni přítomní se mohli seznámit se zajímavými prezentacemi o dodržování a porušování lidských práv a o politickém systému Itálie, Francie, Finska, Holandska, Španělska a České republiky. Na závěr konference se uskutečnil zajímavý kvíz. Druhý den si hosté prohlédli Zbrašovské jeskyně a historické centrum Olomouce.

Okresní kolo v recitaci, Přerov

[28.02.2018]

Exkurze do ČT Ostrava

[22.02.2018]