Soutěž ve zpěvu frankofonní písně – 3. místo!

[16. 04. 2018] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Alliance Française Ostrava pořádala Soutěž ve zpěvu frankofonní písně, která se konala dne 06. 04. 2018 v klubu Parník.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: „sólista před maturitou“, „sólista po maturitě/dospělí“, „skupina“ a „soutěžící do 15 let“.

Naši školu reprezentovali:

1. Naši školu reprezentovali:
    1. žáci v kategorii „do 15 let“: Kristýna Nováková, Marie Žeravíková, Alžběta Bartošová a Julie Adámková ze třídy V2.A s písní „Avenir“ od francouzské zpěvačky Louane. Děvčata si v této kategorii vybojovala krásné 3. místo z celkového počtu 13 účastníků.
    2. žáci v kategorii „do 15 let“: Lenka Nováková ze třídy V1.A s písní „Les Trolls – Je serais là demain“ od Louane.
    3. sólista před maturitou: Magdaléna Žeravíková ze třídy 3.A s písní „Crier tout bas“ od Coeur de Pirate.

Letos opětně porota vyhlašovala pouze první tři místa, tudíž nevíme, ve kterém pořadí se ostatní soutěžící umístili.

Všem děvčatům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

1. 4. – 5. 4. 2019 Výměnný pobyt studentů ze Slovinska a Chorvatska

[1.04.2019]

V době od 1.4. do 5. 4. 2019 se uskuteční plánovaný výměnný pobyt studentů ze Slovinska a Chorvatska na naší škole. Tato výměna proběhne v rámci projektu „Open it!“, který je financován z prostředků Evropské … pokračovat »

Zkoušky DELF, úroveň B1, Ostrava