Projekt EU peníze SŠ

Projekt EU peníze středním školám

logolink

Projekt OPVK: „EU peníze středním školám“

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Naše škola je zapojena do výzvy EU peníze středním školám Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK) spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

penize_ss

Název projektu: Gymnázium Hranice – inovace vzdělávání

Začátek projektu: 1. 7. 2012

Ukončení projektu: 30. 6. 2014