Projekt Témata v ŠVP

PROJEKT ZAČLEŇOVÁNÍ GLOBÁLNÍCH A MULTIKULTURNÍCH TÉMAT DO ŠVP NA STŘEDNÍCH ŠKOLÁCH

Od ledna 2010 Agentura rozvojové a humanitární pomoci Olomouckého kraje (ARPOK) realizuje projekt Začleňování globálních a multikulturních témat do ŠVP na středních školách, jehož cílem je zvýšit kompetence pedagogů na SŠ k začleňování daných témat do výuky formou pravidelných konzultací s pedagogy. Zapojené školy mají možnost konzultovat změny v jejich ŠVP s konzultantem ARPOKu.

Jak bude projekt probíhat?

Pracovník ARPOKu bude od září roku 2010 úzce spolupracovat s Mgr. Nikolou Ižaríkovou a Mgr. Zuzanou Dočkalovou, nabízet jim různé materiály k začleňování daných témat do výuky, pomáhat jim připravovat např. projektové dny či jednotlivé aktivity do výuky, dále vyhledávat možné další zdroje pro zpestření výuky globálními a multikulturními tématy atd.

V rámci projektu má agentura prostředky na zakoupení knih do jejich knihovny, tyto knihy je potom možné zapůjčit i do naší školy a pomoci s přípravou konkrétních témat do hodin.

Konzultační činnost je pro naši školu poskytována bezplatně. Konzultace budou probíhat na naší škole v době času obou pedagogů.

Projekt je realizován za finanční podpory Ministerstva zahraničních věcí České republiky v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR

Provoz kanceláře školy v době jarních prázdnin

[14.02.2019]

Provoz kanceláře školy v době jarních prázdnin: Pondělí 18. 2. 2019    8.00 – 11.00 Úterý 19. 2. 2019       8.00 – 11.00 Středa 20. 2. 2019      8.00 – 11.00 Ve čtvrtek 21. 2. a v pátek 22. 2. … pokračovat »