Český den proti rakovině

🎗️ Naše škola se zapojí do Českého dne proti rakovině.

Ve středu 13. 5. 2026 budou naši dobrovolníci vybírat příspěvky před školou i ve třídách.

Přispět můžete libovolnou částkou od 20 Kč výše a za svůj příspěvek obdržíte tradiční kytičku. 🌼

Pokud to ve středu nestihnete, nezoufejte. Do sbírky bude možné přispět také ve čtvrtek a pátek 14.–15. 5. 2026 v kanceláři školy, kde bude pokladnička k dispozici po celý den.

Prosíme, noste pokud možno přesnou částku v hotovosti, případně můžete využít i platbu přes QR kód.

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou podpořit dobrou věc. ❤️