I letos u nás proběhl valentýnský den plný milých překvapení💌!
Studenti měli možnost poslat valentýnské psaníčko nebo růžičku🌹 někomu, na kom jim záleží, a vše následně doručovali naši školní amorci🪽🏹.
Samozřejmě nemohla chybět ani kiss cam💋📸, díky které vznikla spousta krásných vzpomínek.
Děkujeme všem za skvělou atmosféru plnou lásky a dobré nálady a příští rok na viděnou❤️!








