Návštěva arboreta

Dne 5. května navštívila třída 2.A arboretum Střední lesnické školy v Hranicích 🌿. Místní student nás provedl školní zahradou plnou stromů a rostlin z dalekých koutů světa.

Během procházky jsme měli možnost vidět širokou škálu dřevin, mezi nimi například pozoruhodné javory z Japonska, mohutné borovice pocházející až ze Severní Ameriky i mloky u poklidného rybníčku 🌲. Našeho průvodce jsme neustále zásobovali nejrůznějšími otázkami, díky čemuž byla návštěva o to víc obohacující. Exkurzi jsme zakončili krásným výhledem z městské radnice, odkud jsme mohli celou alej pozorovat z výšky 🏛️✨. Děkujeme paní učitelce Horákové, Valentovičové a Střední lesnické škole za krásně strávený den a nezapomenutelný zážitek ❤️.