Ve dnech 7.–9. 5. vyrazila třída 2.A společně s paními učitelkami a jejich dětmi na školní výlet do okolí Uherského Hradiště
.
První den jsme se vydali do lázeňského města Luhačovice, kde jsme si prošli historické centrum, ochutnali místní prameny a navštívili přehradu, čokoládovnu i park. Poté jsme se přesunuli do Uherského Hradiště, ubytovali se v hotelu Fabrika a večer zakončili společnou návštěvou McDonaldu
.
Druhý den byl více turistický. Nejprve jsme navštívili Velehrad, kde zrovna probíhal sjezd motorkářů ![]()
. Poté jsme společně vystoupali na rozhlednu Salaš, odkud byl krásný výhled do okolí
.
Poslední den jsme se vlakem přesunuli do Starého Města a odtud vyrazili na plavbu po Baťově kanálu až do Spytihněvi. Po třech skvěle strávených dnech už následovala cesta domů plná společných zážitků a vzpomínek
.
Velké poděkování patří našim učitelkám Trundové a Valentovičové za organizaci a doprovod během celého výletu a také Kubovi Postovi za skvěle připravený program










