Absolventi navštívili naši školu

Dne 22. května za námi zavítali bývalí absolventi, kteří se k nám vrátili, aby studentům přiblížili své zkušenosti z vysokých škol, jednotlivých oborů i samotného studentského života. 🎓

Během dopoledne probíhaly zajímavé přednášky, ve kterých absolventi sdíleli své osobní zkušenosti, zážitky i rady do budoucna. 💡 Studenti měli možnost dozvědět se více o přijímacím řízení, náročnosti studia nebo fungování jednotlivých fakult. 🏫

Představeny byly nejrůznější obory — od práv, ekonomie a pedagogiky až po chemii, fyziku, bezpečnostní management, stavebnictví nebo technické obory. 📈🔬💻⚖️

Velmi si vážíme toho, že si naši absolventi našli čas vrátit se zpět na naše gymnázium a podělit se s námi o své zkušenosti, názory i cenné rady. Pro studenty byly jejich přednášky nejen přínosné, ale také motivující a inspirativní. 🌟

Akci pořádal Studentský parlament GH, kterému patří velké poděkování za organizaci celého dne.