V5. A navštívila Štramberk

Ve dnech 21.–22. 5. se třída V5. A vydala na výlet do Štramberka📍.

První den se studenti vlakem dopravili do kempu, kde si zpříjemnili večer opékáním a zpíváním u ohně, a druhý den ráno vyrazili do své cílové destinace.

Jako první navštívili známou jeskyni Šipka a prošli si i její okolí🏞. Následně se přemístili na štramberské náměstí. Tam si dali oběd, nakoupili suvenýry, prohlédli si stálou výstavu akvarijních a terarijních zvířat a odvážlivci vyšli i na vrchol Štramberské Trúby🏰.

Z výletu si studenti odnesli nejen štramberské uši, ale i mnoho krásných vzpomínek🤩