1. 4. – 5. 4. 2019 Výměnný pobyt studentů ze Slovinska a Chorvatska

[1. 04. 2019] | Uveřejnil: administrator

V době od 1.4. do 5. 4. 2019 se uskuteční plánovaný výměnný pobyt studentů ze Slovinska a Chorvatska na naší škole. Tato výměna proběhne v rámci projektu „Open it!“, který je financován z prostředků Evropské unie v programu Erasmus+. Studenti třídy V4.A naší školy připravili pro spolupracující studenty se zahraničí únikovou hru spojenou s významnou osobností našeho kraje, s psychologem Sigmundem Freudem. Naši hosté si v průběhu plánované výměny vyzkouší tuto únikovou hru, zúčastní se koncertu americké skupiny Roud trip, navštíví Muzeum Zikmunda Freuda v Příboře, Game Park v Ostravě a Bowling centrum v Šantovce Olomouc.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line