1. 4. – 5. 4. 2019 Výměnný pobyt studentů ze Slovinska a Chorvatska

[1. 04. 2019] | Uveřejnil: administrator

V době od 1.4. do 5. 4. 2019 se uskuteční plánovaný výměnný pobyt studentů ze Slovinska a Chorvatska na naší škole. Tato výměna proběhne v rámci projektu „Open it!“, který je financován z prostředků Evropské unie v programu Erasmus+. Studenti třídy V4.A naší školy připravili pro spolupracující studenty se zahraničí únikovou hru spojenou s významnou osobností našeho kraje, s psychologem Sigmundem Freudem. Naši hosté si v průběhu plánované výměny vyzkouší tuto únikovou hru, zúčastní se koncertu americké skupiny Roud trip, navštíví Muzeum Zikmunda Freuda v Příboře, Game Park v Ostravě a Bowling centrum v Šantovce Olomouc.

Erasmus+ Logolink

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo