1. místo v argumentační soutěži pro naše gymnázium!

[11. 02. 2020] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Na ostravském gymnáziu Pavla Tigrida se letos poprvé konala argumentační soutěž s názvem „Ostravská argubitka“, kterou pořádala Česká debatní společnost.

Byly zadány celkem 3 teze, na které se museli soutěžící předem pečlivě připravit:

1. Výše odměn špičkových manažerů by se měla odvíjet od výše mezd výrobních zaměstnanců.

2. Sociální dávky by měl dostávat každý člověk bez vlastního zdroje příjmu.

3. Pro provozovatele sociálních sítí musí platit stejná pravidla jako pro provozovatele komunikační infrastruktury.

Soutěže se zúčastnilo celkem 18 týmů. Náš tým pojmenovaný „Němí“ vybojoval krásné 1. místo!

Blahopřejeme Jakubovi Lehkému a Václavovi Macháčkovi a děkujeme za reprezentaci naší školy!

Okresní kolo Matematické olympiády Z8 (žáci V1.A)

[31.03.2021]

Krajské kolo ekonomické olympiády

[16.03.2021]