1. místo v argumentační soutěži pro naše gymnázium!

[11. 02. 2020] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Na ostravském gymnáziu Pavla Tigrida se letos poprvé konala argumentační soutěž s názvem „Ostravská argubitka“, kterou pořádala Česká debatní společnost.

Byly zadány celkem 3 teze, na které se museli soutěžící předem pečlivě připravit:

1. Výše odměn špičkových manažerů by se měla odvíjet od výše mezd výrobních zaměstnanců.

2. Sociální dávky by měl dostávat každý člověk bez vlastního zdroje příjmu.

3. Pro provozovatele sociálních sítí musí platit stejná pravidla jako pro provozovatele komunikační infrastruktury.

Soutěže se zúčastnilo celkem 18 týmů. Náš tým pojmenovaný „Němí“ vybojoval krásné 1. místo!

Blahopřejeme Jakubovi Lehkému a Václavovi Macháčkovi a děkujeme za reprezentaci naší školy!

Zvýšení ceny obědů

[14.05.2020]

Oznámení pro žáky a rodiče oznamujeme Vám, že Školní jídelna, tř. 1. máje 358, Hranice zvyšuje od 1. 6. 2020 ceny obědů takto: žáci 11 – 14 let                             26,- Kč žáci 15 let a více                          … pokračovat »

Online výstava studentských prací žáků Gymnázia Hranice 2020