11. 11. – 14. 11 Bobřík informatiky

[11. 11. 2019] | Uveřejnil: administrator

Vítáme všechny příznivce algoritmizace, logického myšlení, programování a řešení zapeklitých úkolů v dalším ročníku oblíbené soutěže Bobřík informatiky!!!
Soutěž proběhne ve třech kategoriích:
V pondělí 11. 11. 2019 kategorie Senior (žáci 3. a 4. ročníků SŠ) – 2. vyučovací hodinu v učebně IVT (Kolářová)
V úterý 12. 11. 2019 kategorie Junior (žáci 1. a 2. ročníku SŠ) – 4. hodinu v učebně P1 (Šeiner)
Ve středu 13. 11. 2019 – kategorie Kadet (žáci V1.A) – 1. vyučovací hodinu ((Kolářová, Šeiner) v učebně IVT a P1
Ve čtvrtek 14. 11. 2019 kategorie Kadet (žáci V2.A) – (Rychnovský) – v učebně IVT
Těšíme se na všechny účastníky.
Bobrům zdar 🙂

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »