13. 1. – 18. 1. 2019 První výměnný pobyt našich studentů na Slovinsku v rámci projektu Open It! v rámci Erasmus+

[30. 11. 2018] | Uveřejnil: administrator

Logo Erasmus+

Ve třetím lednovém týdnu 2019 se uskuteční první výměnný pobyt šesti studentů naší školy ve Slovenských Konjicích ve Slovinsku. Výměna proběhne v rámci projektu „Open it!“ z programu Erasmus+, kterého se účastní 3 partnerské školy: Šolski Center Slovenské Konjice-Zreče jako hlavní koordinátor projektu a další dvě partnerské školy Gymnazija Eugena Kumičića z chorvatské Opatije a naše škola. Studenti se budou učit pracovat s moderními technologiemi v Ulab. V rámci pobytu také navštíví únikovou hru, v níž rozvinou jak jazykové dovednosti v anglickém jazyce, tak i své logické schopnosti. Jejich úkolem je v průběhu dvou let trvání projektu vytvořit únikovou hru pro své spolužáky a další zájemce. Projekt je financován z prostředků Evropské unie.

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo