18. – 22. 9. Výměnný pobyt slovinských žáků – nové foto !!!

[18. 09. 2017] | Uveřejnil: administrator

Už podruhé se uskuteční výměnný pobyt Slovinských studentů na naší škole. V rámci seznámení s místním regionem navštíví naši hosté Lázně Teplice nad Bečvou, Radhošť, Helfštýn a Olomouc. Studenti uvidí Aragonitové jeskyně, Hranickou propast, Radhošť, Pustevny, Pevnost poznání a Helfštýn. Doufáme, že nám vyjde počasí a program se bude našim hostům líbit.
1. den: Přivítání ve škole

2. den: Centrum Hranic, Zbrašovské jeskyně a Hranická propast

3. den: Olomoucká Pevnost poznání

4. den: Hrad Bouzov

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo