Studenti gymnázia darovali krev

[3. 11. 2021] | Uveřejnil: administrator

Transfuzní oddělení

Již posedmé se žáci Gymnázia Hranice zúčastnili bezplatného dárcovství krve ve FN Olomouc. Protiepidemické opatření neumožnilo plánovanou exkurzi na transfuzní stanici, ale to žáky neodradilo  a společně 9 žáků a pedagogický dozor darovali 5170 ml krve. Děkujeme paní Ing. Monice Vlčkové za organizační zajištění společného odběru. Akce měla velký úspěch a žáci se dohodli na jejím opakování v březnu 2022. Přidejte se k nám 😊 Každých 470 ml krve může zachránit až 3 lidské životy.

Autor: Jana Horáková

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »