21. – 25. 10. 2019 Výměnný pobyt studentů v Opatiji v Chorvatsku

[25. 09. 2019] | Uveřejnil: administrator

Blíží se další výměnný pobyt v rámci projektu Open it! Tentokrát bude 6 studentů z V5.A a 2 učitelé pobývat 5 dnů na chorvatském pobřeží v Opatiji. Organizátoři tohoto pobytu jsou učitelé a studenti z gymnázia Eugena Kumičića v Opatiji. Celý projekt vznikl v programu Erasmus+ a je financován z prostředků Evropské unie.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line