Výměnný pobyt ve Slovinsku odložen na září – říjen 2020

[23. 03. 2020] | Uveřejnil: administrator

Na konci září nebo začátkem října se uskuteční výměnný pobyt našich studentů ve Slovinsku ve Slovenských Konjicích. Jde o závěrečné setkání v rámci projektu Erasmus+ s názvem Open it! Výměny se zúčastní šest studentů třídy V5.A a dva učitelé. Hlavní myšlenkou projektu je rozvíjet logické schopnosti, jazykové kompetence, technické a IT dovednosti při tvorbě únikových her s využitím technického vybavení ULABu a FABLABu. Na závěrečné schůzce budou studenti testovat poslední únikovou hru na Gymnáziu Ve Slovenských Konjicích. Tuto hru připravili slovinští studenti s ohledem na nevidomé osoby. Dále se seznámí s pojmem duševní bohatství a možnostmi jeho využití. Také provedou závěrečnou evaluaci a zhodnocení celého projektu.

Krajské kolo matematické olympiády kategorie C V3.A- zrušeno

[31.03.2020]