Výměnný pobyt ve Slovinsku odložen na září – říjen 2020

[23. 03. 2020] | Uveřejnil: administrator

Na konci září nebo začátkem října se uskuteční výměnný pobyt našich studentů ve Slovinsku ve Slovenských Konjicích. Jde o závěrečné setkání v rámci projektu Erasmus+ s názvem Open it! Výměny se zúčastní šest studentů třídy V5.A a dva učitelé. Hlavní myšlenkou projektu je rozvíjet logické schopnosti, jazykové kompetence, technické a IT dovednosti při tvorbě únikových her s využitím technického vybavení ULABu a FABLABu. Na závěrečné schůzce budou studenti testovat poslední únikovou hru na Gymnáziu Ve Slovenských Konjicích. Tuto hru připravili slovinští studenti s ohledem na nevidomé osoby. Dále se seznámí s pojmem duševní bohatství a možnostmi jeho využití. Také provedou závěrečnou evaluaci a zhodnocení celého projektu.

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Uzavření hodnocení a absence žáků za 3. čtvrtletí školního roku 2020/2021 do 14.00 h

[12.04.2021]

Francouzštináři natočili video o Hranicích

[11.04.2021]

Francouzštináři ze třídy V4.A natočili krásné video o Hranicích nejen pro francouzsky mluvící turisty. Video je doplněno českými titulky. Velké poděkování patří Evě Vérostové, Adamovi Pospěchovi, Aničce Stuchlíkové a Adamovi Sedlákovi.