26.–27. 5. 2014 – Exkurze Bi, Litovelské Pomoraví v rámci projektu OPVK Svět práce (V3.A, 1.A)

[26. 05. 2014] | Uveřejnil: gym-admin

Studenti tříd V3.A a 1.A se v rámci projektu Svět práce v každodenním životě zúčastnili dvoudenní exkurze s názvem Litovelské Pomoraví.

Pondělí 26.5.

Ráno odjezd od gymnázia v Hranicích do Nových Zámků – rozdělení do skupin a sběr digitálního a fyzického materiálu v Litovelském Pomoraví

Odjezd k hotelu Valáškův Grunt a pokračování ve sběru digitálního a fyzického materiálu

Ubytování a oběd