30.11.- 6.12. Výzva č.56 – jazykový pobyt v Anglii (40 žáků)

[1. 12. 2015] | Uveřejnil: administrator

Výzva č.56 – jazykový pobyt v Anglii

Od pondělí 30. listopadu do neděle 6. prosince 2015 se čtyřicet žáků naší školy zúčastnilo jazykově-poznávacího zájezdu do Londýna. Zažili cestu přes průliv trajektem i zdržení při odbavení kvůli větrné bouři, a také jak to chodí v anglických rodinách, kde byli ubytováni.  Tři dopoledne si užívali výuku s rodilými mluvčími v mezinárodní jazykové škole, poznali, jak velký, rozmanitý a překvapivý je Londýn ráno, v poledne i večer a že nejrychlejším dopravním prostředkem po městě je loď.  Viděli Windsor Castle, kde královna tráví své chvíle odpočinku a víkendy, a vyzkoušeli si, jaké to je nakupovat v sobotu na přeplněné Oxford Street. A protože řidiči i průvodce byli skuteční profesionálové, vrátili se ze zájezdu s pocity, že celý týden byl nezapomenutelný, zábavný, poučný i bezpečný.

Krajské kolo matematické olympiády kategorie C V3.A- zrušeno

[31.03.2020]