ADAPTAČNÍ KURZ 2. A

[12. 09. 2021] | Uveřejnil: administrator

9. 9. 2021 odjeli studenti třídy 2. A na víkendový adaptační kurz do Beskyd. Kvůli distanční výuce neměli druháci možnost se pořádně poznat. Uvítali proto návrh třídní učitelky Zdenky Lajdové a odjeli na adaptační kurz. Během dvou dnů měli možnost spolu sportovat, koupat se, bavit se, zahrát si hry, projít se po horách. Přálo jim i počasí. Je možné říct, že kurz splnil svůj účel – navzájem se spolu poznali a ještě si užili krásný víkend.

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo