Basketbal 3×3 – okresní kolo

[11. 11. 2021] | Uveřejnil: administrator

Ve středu 10.11.2021 organizovalo gymnázium v Hranicích spolu s AŠSK a SVČ ATLAS a BIOS v Přerově okresní kolo v soutěži Basketbal 3×3. Sešlo se celkem 10 chlapeckých týmů a dva dívčí ze středních škol okresu Přerov. Hoši, kteří reprezentovali naše gymnázium nakonec obsadili 3.místo ( Tomáš Čagan, Tomáš Bartošík a Tadeáš Vala ) a 8.místo ( Lukáš Koláček, David Holub a Jakub Hrachovec ). Dívky v souboji s gymnáziem Lipník zvítězily a obsadily tak 1.místo ( Markéta Pastorková, Jitka Sanetříková a Klára Kandlerová ). Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

J.Horký

Aktuality

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »

Bobřík informatiky kategorie Senior – postup do ústředního kola

[29.11.2021]

V listopadu proběhla na naší škole celonárodní soutěž Bobřík informatiky, rozvíjející algoritmické myšlení. V kategorii Senior navazují na toto kolo ještě kola ústřední, která proběhnou 3. února 2022 vždy na vybrané škole v každém ze … pokračovat »

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ŠKOLNÍHO KOLA PŘEKLADATELSKÉ SOUTĚŽE V ANGLIČTINĚ

[29.11.2021]

Předmětový tým angličtiny děkuje všem účastníkům listopadového školního kola překladatelské soutěže za velmi zajímavé a mnohdy inspirativní čtení přeloženého uměleckého a odborného textu. Do fakultního kola FFUPOL, které se koná 4. ledna 2022 v Olomouci, … pokračovat »

MEZINÁRODNÍ ONLINE SOUTĚŽ BEST V ANGLIČTINĚ

[29.11.2021]

V pátek 26. listopadu 2021 se devatenáct našich žáků zúčastnilo mezinárodní online soutěže BEST v angličtině www.bestinenglish.org. Podstatou soutěže je, že se účastníci zaregistrují, spustí soutěžní zadání na stránce organizátora soutěže a pracují 60 minut … pokračovat »