Beseda pro žáky druhých ročníků

[13. 09. 2019] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Dne 5. 9. 2019 se pro žáky druhých ročníků konala přednáška s názvem Civilizační choroby a jejich prevence.

Přednáška si kladla za cíl představit několik civilizačních chorob, jako je ateroskleróza, obezita, hypertenze, rakovina, DM nebo deprese, popsat jejich projevy, komplikace, případně jejich vzájemné souvislosti. Ke každé problematice byly uvedeny možnosti terapie, ale hlavně prevence.

Děkujeme paní Bc. Vendule Kubíčkové za poutavý a především odborný výklad.

Zvýšení ceny obědů

[14.05.2020]

Oznámení pro žáky a rodiče oznamujeme Vám, že Školní jídelna, tř. 1. máje 358, Hranice zvyšuje od 1. 6. 2020 ceny obědů takto: žáci 11 – 14 let                             26,- Kč žáci 15 let a více                          … pokračovat »

Online výstava studentských prací žáků Gymnázia Hranice 2020