Beseda pro žáky druhých ročníků

[13. 09. 2019] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Dne 5. 9. 2019 se pro žáky druhých ročníků konala přednáška s názvem Civilizační choroby a jejich prevence.

Přednáška si kladla za cíl představit několik civilizačních chorob, jako je ateroskleróza, obezita, hypertenze, rakovina, DM nebo deprese, popsat jejich projevy, komplikace, případně jejich vzájemné souvislosti. Ke každé problematice byly uvedeny možnosti terapie, ale hlavně prevence.

Děkujeme paní Bc. Vendule Kubíčkové za poutavý a především odborný výklad.

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »

Bobřík informatiky kategorie Senior – postup do ústředního kola