Beseda pro žáky druhých ročníků

[13. 09. 2019] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Dne 5. 9. 2019 se pro žáky druhých ročníků konala přednáška s názvem Civilizační choroby a jejich prevence.

Přednáška si kladla za cíl představit několik civilizačních chorob, jako je ateroskleróza, obezita, hypertenze, rakovina, DM nebo deprese, popsat jejich projevy, komplikace, případně jejich vzájemné souvislosti. Ke každé problematice byly uvedeny možnosti terapie, ale hlavně prevence.

Děkujeme paní Bc. Vendule Kubíčkové za poutavý a především odborný výklad.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line