[4. 01. 2016] | Uveřejnil: Ivo Macháček

oran

Gymnázium Hranice srdečně zve všechny zájemce o studium z řad žáků 7. a 9. tříd základních škol na Den otevřených dveří, který se bude konat v úterý 12. ledna 2016 od 13.00 – 17.00 hod. v budově školy na ulici Zborovská č. 293. Žáci spádových základních škol získají podrobné informace o přijímacím řízení do nižšího stupně víceletého gymnázia (šestiletý cyklus) a do čtyřletého gymnázia pro školní rok 2016/2017 a obdrží informační materiály o průběhu studia. Zájemci o studium se také mohou seznámit se školní budovou, dále s prezentací učebních pomůcek, s vybaveností odborných učeben a v neposlední řadě obdrží informace o učebním plánu gymnázia včetně rozpisu povinně volitelných předmětů a podrobné informace o způsobu ukončení studia maturitní zkouškou.   PhDr. Radovan Langer ředitel školy

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line

[19.10.2020]

Naše škola se již mnoho let pravidelně zapojuje do evropských projektů. Jeden z našich posledních projektů s názvem„Open It!“stále probíhá. I když do jeho průběhu nepříjemně zasáhlo období coronavirové infekce, studenti i učitelé pokračují v … pokračovat »

Jídelna Šromotovo

[14.10.2020]

Vedoucí Jídelny ZŠ Šromotovo oznamuje, že všechny obědy pro žáky gymnázia byly dnes ráno odhlášeny. Žáci mají možnost si je znovu objednat telefonicky u vedoucí jídelny. Vzhledem k distanční výuce lze odebírat obědy za dotovanou … pokračovat »

Office365.com – návod na práci v Teams

[11.10.2020]

Přihlášení do Office365.com Otevřete internetový prohlížeč a zadejte adresu office365.com Vpravo nahoře najdete ikonu panáčka v kolečku, nebo text Přihlásit se. Kliknutím na panáčka se Vám zobrazí přihlašovací okna. Do prvního vložíte uživatelské jméno: jmenodosite@gymhranice.cz … pokračovat »