Den otevřených dveří – fotografie

[10. 01. 2017] | Uveřejnil: administrator

skola1-1

Gymnázium Hranice srdečně zve všechny zájemce o studium z řad žáků 7. a 9. tříd základních škol na Den otevřených dveří, který se bude konat v úterý 10. ledna 2017 od 13.00 – 17.30 hod. v budově školy na ulici Zborovská č. 293. Žáci spádových základních škol získají podrobné informace o přijímacím řízení do nižšího stupně víceletého gymnázia (šestiletý cyklus) a do čtyřletého gymnázia pro školní rok 2017/2018 a obdrží informační materiály o průběhu studia. Zájemci o studium se také mohou seznámit se školní budovou, dále s prezentací učebních pomůcek, s vybaveností odborných učeben a v neposlední řadě obdrží informace o učebním plánu gymnázia včetně rozpisu povinně volitelných předmětů a podrobné informace o způsobu ukončení studia maturitní zkouškou.

PhDr. Radovan Langer

den-otevrenych-dveri

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]