[8. 01. 2019] | Uveřejnil: administrator

Den otevřených dveří Gymnázia Hranice

Gymnázium Hranice srdečně zve všechny zájemce o studium z řad žáků 7. a 9. tříd základních škol na Den otevřených dveří, který se bude konat v úterý 8. ledna 2019 od 13.00 – 17.00 hod. v budově školy na ulici Zborovská č. 293. Žáci spádových základních škol získají podrobné informace o přijímacím řízení do nižšího stupně víceletého gymnázia (šestiletý cyklus) a do čtyřletého gymnázia pro školní rok 2019/2020 a obdrží informační materiály o průběhu studia.  Zájemci o studium se také mohou seznámit se školní budovou, dále s prezentací učebních pomůcek, s vybaveností odborných učeben a v neposlední řadě obdrží informace o učebním plánu gymnázia včetně rozpisu povinně volitelných předmětů a podrobné informace o způsobu ukončení studia maturitní zkouškou.

PhDr. Radovan Langer

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »