Exkurze do ČT Ostrava

[22. 02. 2018] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Studenti naší školy, kteří navštěvují společenskovědní semináře, se mohli zúčastnit dne 22. 2. 2018 exkurze do České televize v Ostravě.

Tato bezplatná prohlídka trvala skoro dvě hodiny. V průběhu této doby jsme viděli dvě studia, režijní komplex a střižnu. Mohli jsme se postavit za kameru, podívat se na sebe v televizní obrazovce, sednout si za stůl, kde moderátor uvádí zprávy či si vyzkoušet roli moderátorek z pořadu Dobré ráno (Tento pořad se v ostravském studiu natáčí co druhý týden). Sice jsme neměli štěstí potkat na chodbách známé tváře, ale mohli jsme nahlédnout pod prsty režisérům a střihačům, což velmi obohatilo naše povědomí o tvorbě filmů, zpráv, dokumentů a pohádek.

Bobřík informatiky – vyhodnocení

[22.11.2020]

V době 16. -20. 11. 2020 se žáci naší školy zapojili do internetové soutěže Bobřík informatiky. Soutěž se uskutečnila online a žáci soutěžili ve třech kategoriích Kadet, Junior a Senior. Do kategorie Kadet se zapojilo … pokračovat »

Matematický klokan 2020 – vyhodnocení