Exkurze do Transfuzního oddělení Fakultní nemocnice Olomouc

[11. 12. 2017] | Uveřejnil: administrator

Ve čtvrtek dne 30. listopadu 2017 se třídy 4.A a V6.A zúčastnily exkurze do Transfuzního oddělení Fakultní nemocnice Olomouc. Studenti byli seznámeni s fungováním zařízení a dozvěděli se základní informace o darování krve. Po prohlídce ústavu si také několik dobrovolníků poprvé vyzkoušelo dárcovství na vlastní kůži. Exkurze byla pro všechny zúčastněné velkým přínosem.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line