Festival „Umím francouzsky“

[22. 03. 2018] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Dne 9. března se pětice našich studentek zúčastnila festivalu „Umím francouzsky – Je sais parler en français“ na Gymnáziu Josefa Božka v Českém Těšíně.

Viděli jsme divadelní scénky, skeče, poslechli si básně i písně…Naši školu reprezentovala Lenka Nováková (V1.A) s náročnou písní od Louane „Je serai là demain“ a čtveřice dívek ze třídy V2.A s písní od téže interpretky „Avenir“ (Julie Adámková, Alžběta Bartošová, Kristýna Nováková a Marie Žeravíková). Všechna děvčata sklidila velký potlesk a obdržela hodnotné ceny.

Nejednalo se o žádnou soutěž, nebylo poražených, všichni byli vítězi. Toto byl úmysl organizátorky soutěže Mgr. Andrey Šteflové a mohu pouze potvrdit, že všichni účinkující byli tímto velmi potěšeni.

Všem děvčatům děkujeme za účast a především za nádherné vystoupení a reprezentaci naší školy.

Bobřík informatiky – vyhodnocení

[22.11.2020]

V době 16. -20. 11. 2020 se žáci naší školy zapojili do internetové soutěže Bobřík informatiky. Soutěž se uskutečnila online a žáci soutěžili ve třech kategoriích Kadet, Junior a Senior. Do kategorie Kadet se zapojilo … pokračovat »

Matematický klokan 2020 – vyhodnocení