Festival „Umím francouzsky“

[22. 03. 2018] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Dne 9. března se pětice našich studentek zúčastnila festivalu „Umím francouzsky – Je sais parler en français“ na Gymnáziu Josefa Božka v Českém Těšíně.

Viděli jsme divadelní scénky, skeče, poslechli si básně i písně…Naši školu reprezentovala Lenka Nováková (V1.A) s náročnou písní od Louane „Je serai là demain“ a čtveřice dívek ze třídy V2.A s písní od téže interpretky „Avenir“ (Julie Adámková, Alžběta Bartošová, Kristýna Nováková a Marie Žeravíková). Všechna děvčata sklidila velký potlesk a obdržela hodnotné ceny.

Nejednalo se o žádnou soutěž, nebylo poražených, všichni byli vítězi. Toto byl úmysl organizátorky soutěže Mgr. Andrey Šteflové a mohu pouze potvrdit, že všichni účinkující byli tímto velmi potěšeni.

Všem děvčatům děkujeme za účast a především za nádherné vystoupení a reprezentaci naší školy.

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Naši žáci postoupili do mezinárodního kola právnické soutěže!

[18.04.2021]

Dva žáci našeho gymnázia, Adam Sedlák a Filip Zimmermann, se účastní soutěže Mezinárodní Středoškolský Moot Court (MSMC) pod záštitou Právnické fakulty Univerzity Palackého. Jedná se o právní soutěž, kde se soutěžící snaží vyřešit fiktivní právní … pokračovat »

Uzavření hodnocení a absence žáků za 3. čtvrtletí školního roku 2020/2021 do 14.00 h

[12.04.2021]