Francouzštináři na festivalu zazpívali a zahráli divadlo

[16. 03. 2020] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Na Gymnáziu Josefa Božka v Českém Těšíně se dne 6. března konal již pátý ročník festivalu „Umím francouzsky – Je sais faire en français“.

Na festivalu jsme viděli divadelní scénky, skeče, poslechli si básně i písně…Naši školu reprezentovali žáci francouzských skupin z tříd V3.A a V4.A.

Francouzštináři na festivalu zazpívali písničku „YOLO“ od Lenni Kim a také zahráli pohádku s názvem „Cendrillon“ – Popelka. Všichni účinkující sklidili velký potlesk a obdrželi hodnotné ceny.

Nejednalo se o žádnou soutěž, nebylo poražených, všichni byli vítězi. Toto byl úmysl organizátorky soutěže Mgr. Andrey Šteflové a mohu pouze potvrdit, že všichni účinkující byli tímto velmi potěšeni.

Všem žákům děkujeme za účast a především za nádherná vystoupení a reprezentaci naší školy!

Státní svátek

[28.09.2020]

Jednání hlavního výboru SRPG 15.00

[22.09.2020]

21. 9. – 26. 9. Sportovně turistický kurz 3.A a V5.A – zrušen

[21.09.2020]

Ředitelství školy oznamuje, že vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci se sportovně turistický kurz pro třídy V5.A, 3.A nekoná.

Aktuální protiepidemická opatření

[17.09.2020]

Upozornění pro žáky a vyučující Gymnázia Hranice Z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR je od 18.9.2020 vyžadována povinnost nositi ochranu úst a nosu (rouška, ochranný štít) i během výukových hodin.   Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani PhDr. Radovan Langer ředitel školy