Francouzštináři na festivalu zazpívali a zahráli divadlo

[16. 03. 2020] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Na Gymnáziu Josefa Božka v Českém Těšíně se dne 6. března konal již pátý ročník festivalu „Umím francouzsky – Je sais faire en français“.

Na festivalu jsme viděli divadelní scénky, skeče, poslechli si básně i písně…Naši školu reprezentovali žáci francouzských skupin z tříd V3.A a V4.A.

Francouzštináři na festivalu zazpívali písničku „YOLO“ od Lenni Kim a také zahráli pohádku s názvem „Cendrillon“ – Popelka. Všichni účinkující sklidili velký potlesk a obdrželi hodnotné ceny.

Nejednalo se o žádnou soutěž, nebylo poražených, všichni byli vítězi. Toto byl úmysl organizátorky soutěže Mgr. Andrey Šteflové a mohu pouze potvrdit, že všichni účinkující byli tímto velmi potěšeni.

Všem žákům děkujeme za účast a především za nádherná vystoupení a reprezentaci naší školy!

Aktuální informace pro žáky a zákonné zástupce

[3.12.2020]

Informace k organizaci prezenčního a distančního vzdělávání v týdnu od 7. 12. do 11. 12. 2020: prezenční vzdělávání: třídy V1.A, V2.A, V5.A,  V6.A, 3.A, 4.A – dle platného rozvrhu a suplování tělesná výchova: bez sportovní … pokračovat »

Bobřík informatiky – vyhodnocení