Francouzštináři ve francouzském bistru v Hranicích

[21. 12. 2017] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Francouzštináři tráví svou poslední hodinu před Vánocemi vždy netradičně. Letos se někteří studenti vydali do francouzského bistra „Friterie Pascal“ v Hranicích, kde si pochutnali na výborných domácích hranolkách. Rodilý mluvčí Pascal – taktéž majitel bistra – řekl žákům něco o francouzských sýrech a vínech, které zde se svou ženou prodává.

Naše poslední hodiny francouzštiny v roce 2017 se opravdu vydařily a těšíme se s Pascalem na další shledání.

Joyeux Noël!

Zvýšení ceny obědů

[14.05.2020]

Oznámení pro žáky a rodiče oznamujeme Vám, že Školní jídelna, tř. 1. máje 358, Hranice zvyšuje od 1. 6. 2020 ceny obědů takto: žáci 11 – 14 let                             26,- Kč žáci 15 let a více                          … pokračovat »