Gymnázium ve Vídni

[12. 12. 2017] | Uveřejnil: administrator

Gymnázium ve Vídni
Dne 8.12. 2017 pozvala komise německého jazyka studenty naší školy na výlet do adventní Vídně.
Přestože nás provázelo deštivé počasí, užili jsme si krásnou vánoční atmosféru, bohatou výzdobu
a dobroty na vánočních trzích. Díky spolehlivým řidičům, milé paní průvodkyni a výborným
studentům se výlet velmi vydařil.
Zapsala Hana Mužíková

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »