Hraničtí gymnazisté na Mistrovství ČR v šachu

[22. 06. 2018] | Uveřejnil: administrator

MČR školních šachových družstev za účasti družstva z hranického gymnázia skončilo výrazným úspěchem umístěním v první desítce. Dvoudenní turnaj, hraný ve Zlíně švýcarským způsobem na 9 kol za účasti 26 nejlepších týmů středních škol celé České republiky, dopadl pro naše družstvo nad očekávání.

K téměř bezchybnému výkonu Martina Nehyby na 1. šachovnici přidali potřebné body na dalších šachovnicích Jakub a Vojtěch Jiříčkovi a Tomáš Rabel. Náhradníkem družstva byl David Šlesinger.

Zvláštní poděkování patří rodičům Martina Nehyby a pana Jiříčka za zajištění odvozu družstva na turnaj.
Pro milovníky královské hry pozice na motivy z partie Martina Nehyby: Černý na tahu dá mat nejpozději pátým tahem.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line