Hraničtí gymnazisté na Mistrovství ČR v šachu

[22. 06. 2018] | Uveřejnil: administrator

MČR školních šachových družstev za účasti družstva z hranického gymnázia skončilo výrazným úspěchem umístěním v první desítce. Dvoudenní turnaj, hraný ve Zlíně švýcarským způsobem na 9 kol za účasti 26 nejlepších týmů středních škol celé České republiky, dopadl pro naše družstvo nad očekávání.

K téměř bezchybnému výkonu Martina Nehyby na 1. šachovnici přidali potřebné body na dalších šachovnicích Jakub a Vojtěch Jiříčkovi a Tomáš Rabel. Náhradníkem družstva byl David Šlesinger.

Zvláštní poděkování patří rodičům Martina Nehyby a pana Jiříčka za zajištění odvozu družstva na turnaj.
Pro milovníky královské hry pozice na motivy z partie Martina Nehyby: Černý na tahu dá mat nejpozději pátým tahem.

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Uzavření hodnocení a absence žáků za 3. čtvrtletí školního roku 2020/2021 do 14.00 h

[12.04.2021]

Francouzštináři natočili video o Hranicích

[11.04.2021]

Francouzštináři ze třídy V4.A natočili krásné video o Hranicích nejen pro francouzsky mluvící turisty. Video je doplněno českými titulky. Velké poděkování patří Evě Vérostové, Adamovi Pospěchovi, Aničce Stuchlíkové a Adamovi Sedlákovi.