Individuální pohovory o prospěchu, 15.30 – 17.30

[30. 11. 2016] | Uveřejnil: administrator

Gymnázium, Hranice, Zborovská 293

Vážení rodiče,

ředitelství gymnázia a výbor SRPG Vás zve na individuální pohovory s vyučujícími o prospěchu žáků za 1. čtvrtletí školního roku 2016/2017, které se budou konat ve středu 30. listopadu 2016 od 15.30 do 17.30 hod.

Jednotliví vyučující budou rozmístěni takto:

Přízemí

Nová budova

učebna Biochemie             Mgr. Horáková                    kab. Bi-Ch                Mgr. Malá

kab. estet. vých.                 Mgr. Mlčoch                        posluch. Bi

učebna 2.A                        Mgr. Lysák                           posluch.Ch               Mgr. Poláková

1. poschodí

kab. ČJ (č.33)           Mgr. Vávrová                        kab.matemat.(č.10)  RNDr. Šeiner

kab. AJ (č.34)           Mgr. Záchelová                   učebna V4.A             RNDr. Kubešová

kab. NJ (č.27)           Mgr. Langerová                   jazyk. posl. (č.12)     PaedDr. Rotreklová

sborovna (č.26.)                                                    učebna (č.13)

kab. fyziky (č.23)      Mgr. Jemelík                         učebna IVT (č.14)    Ing. Rychnovský

posl. fyziky                                                            učebna č.68

laboratoř fyziky        Mgr. Menšíková                  učebna 1.A               Mgr. Křenková

ředitelna                 Mgr. Macháček                    učebna V1.A             Mgr. Stodůlková

PhDr. Langer

Nová budova

učebna č.112           Ing. Vývodová                      učebna V2.A           Mgr. Jakešová

učebna 3.A               PaedDr. Lajdová

2. poschodí

učebna V6.A            Mgr. Mužíková                        kab.Z (č.6)

učebna 4.A               Mgr. Horký                            učebna V5.A             Mgr. Kolářová

učebna V3.A           PhDr. Zemánková

Informace od nepřítomných učitelů Vám předají třídní učitelé, popř. doporučí individuální konzultace v jiném termínu.

Ing. Marie Hrazdilová v.r.                                                              PhDr. Radovan Langer v.r.

předseda SRPG                                                                             ředitel školy

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »