Informace pro přijaté žáky na Gymnázium Hranice ve školním roce 2020/2021.

[3. 07. 2020] | Uveřejnil: Ivo Macháček

Ředitel školy sděluje nově přijatým žákům do 1. ročníku nižšího stupně víceletého gymnázia (třída V1.A) a do 1. ročníku čtyřletého gymnázia (třída 1.A), že po provedení volby druhého cizího jazyka a po vyhodnocení této volby budou otevřeny tyto kombinace cizích jazyků:

Třída V1.A

1. cizí jazyk – Anglický jazyk (2 skupiny)
  2. cizí jazyk – Německý jazyk (2 skupiny)

Třída 1.A

1. cizí jazyk – Anglický jazyk (2 skupiny)
  2. cizí jazyk – Německý jazyk (1 skupina)
  3. cizí jazyk – Ruský jazyk (1 skupina)

Pro malý počet zájemců nebude vyučován ve třídách V1.A a 1.A předmět Francouzský jazyk a ve třídě V1.A předmět Ruský jazyk.

PhDr. Radovan Langer

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »