Informace pro třídy nebo žáky v karanténě

[26. 11. 2021] | Uveřejnil: Ivo Macháček

Informace k vysvětlení karantény:
a) žáci jsou v karanténě po dobu 7 dnů od posledního kontaktu s osobou pozitivní na Covid, 5 – 7 den absolvují PCR test (netýká se očkovaných a žáků, kteří prodělali Covid v posledních 180 dnech), do školy se vrací s negativním PCR testem
b) pokud žák odmítne absolvovat PCR test, karanténa trvá 14 dní.

Třída V3.A

Potvrzen další pozitivní PCR test.

Ve třídě V3.A se vyskytli žáci Covid pozitivní. Rozhodnutím KHS byli neočkovaní žáci posláni do karantény.  Karanténa prodlužuje do středy 1.12. včetně.  Ukončení karantény neočkovaných žáků je podmíněno negativním PCR testem, který je třeba absolvovat před nástupem do školy nejlépe v úterý 30.11. popř. ve středu 1.12.

Vzhledem k nízkému počtu naočkovaných žáků bude probíhat online výuka v programu Teams.

Třída V4.A

Ve třídě V4.A se vyskytli žáci Covid pozitivní. Rozhodnutím KHS byli neočkovaní žáci posláni do karantény.

Z důvodu posledního kontaktu s Covid pozitivním žákem dne 22.11. 2021 je neočkovaným žákům prodloužena karanténa do 29.11. včetně (rozhodnutí KHS). Vzhledem k velké proočkovanosti žáků v této třídě, pokračuje výuka prezenčním způsobem. Návrat neočkovaných žáků je nejdříve v úterý 30.11. s negativním PCR testem.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Ivo Macháček

zástupce ředitele školy

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE