Informace pro žáky školy

[16. 03. 2020] | Uveřejnil: Ivo Macháček

Informace pro žáky školy

Žádáme všechny žáky školy, aby v případě nařízené karantény svým lékařem nebo rozhodnutím Krajské hygienické stanice v Olomouci tuto skutečnost bezodkladně sdělili ředitelství školy telefonicky na č. 581 601649 nebo e-mailem.

PhDr. Radovan Langer

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »