Krajské kolo Olympiády v českém jazyce

[10. 04. 2018] | Uveřejnil: administrator

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 žákyně V4.A Barbora Buriancová a Anna Poledňáková reprezentovaly naše gymnázium a celý okres Přerov v krajském kole Olympiády v českém jazyce v Olomouci.
Olympiáda I. i II. kategorie proběhla v Domě dětí a mládeže v Olomouci, zúčastnilo se jí 29 žáků. Naše žákyně bojovaly ve II. kategorii a jejich úsilí přineslo výsledky. Barbora dosáhla na vynikající 2. místo a postupuje do ústředního kola, které proběhne v obci Želiv od 14. do 20. června 2018. Také Anička dokázala, že skvěle „vládne mateřským jazykem“, a obsadila krásné sedmé místo.
Oběma studentkám blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.
Zapsala: PhDr. Věra Zemánková

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »