Matematický klokan 2020 – vyhodnocení

[22. 11. 2020] | Uveřejnil: administrator

Dne 13. 11. 2020 se žáci naší školy jako každý rok v hojném počtu zúčastnili soutěže Matematický klokan. Soutěž se v důsledku uzavření škol letos uskutečnila on-line. Žáci řešili úlohy ve čtyřech různých kategoriích: Benjamin, Kadet, Junior a Student.
Do kategorie Benjamín se zapojilo šest studentů, mezi nimiž byli nejúspěšnější Michal Brezniak, Šárka Prečová a Tereza Potáčková ze třídy V2.A.
V kategorii Kadet soutěžilo 15 studentů. Nejúspěšnější byli Ondřej Burianec z V2.A, Straková Linda z 1.A a Ondřej Kuchař z 1.A.
Kategorie Junior se zúčastnilo 15 žáků. První tři místa obsadili Lukáš Brezniak z V4.A, Adam Sedlák z V4.A a Jakub Rumian z V5.A.
V kategorii Senior pak byli nejúspěšnější Martin Nehyba z V6.A, Zuzana Witoszová a Mikuláš Mičkal ze 4.A.

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo