Mezitřídní turnaj dívek v netradičním míčové sportu – šimbalu

[24. 01. 2019] | Uveřejnil: administrator

8. ledna 2019 proběhl mezitřídní turnaj dívek v netradičním míčové sportu – šimbalu. V konkurenci 10 týmů obhájilo loňské prvenství družstvo V5.A, stříbrné umístění vybojovala děvčata V3.A a třetí příčku obsadila V4.A.
Děvčatům gratulujeme a těšíme se na další ročník – v pořadí již čtvrtý!

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »

Bobřík informatiky kategorie Senior – postup do ústředního kola